Odkryj Unikalne Piękno Ręcznie Wykonywanych Bransolet z Paracordu – Nasza Pasja Tworzy Twoje Wyjątkowe Akcesoria!
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności

Płatność na konto:

Wpłaty należy dokonać na numer konta :

TripTech
ul.Kuleszy 9a
05-091 Ząbki | Mazowieckie
(POLSKA)
NIP: 125-102-34-01
REGON: 146856127

77 1050 1025 1000 0092 0118 8522

numer zostanie przesłany także w wiadomości mailowej po złożeniu zamówienia.
W tytule należy wpisać swój indywidualny numer zamówienia ID, który otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zaksięgowaniu wpłaty. Przelewu należy dokonać w terminie 7 dni od dnia potwierdzenia przez Sprzedającego przyjęcia zamówienia do realizacji; jeśli dokonanie przelewu w tym terminie nie jest możliwe, prosimy o niezwłoczny kontakt z operatorem zamówienia.


Płatność w siedzibie firmy:

Dotyczy odbioru w siedzibie firmy operatora strony ParacordPolska.pl Na miejscu można zapłacić tylko gotówką. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez ParacordPolska.pl. Czas realizacji zamówienia obejmuje czas potrzebny na przygotowanie produktu. Kupujący jest zobowiązany zapłacić cenę końcową, będącą wynikiem ceny zakupu towarów.


Płatność kartą kredytową lub bezpośrednio z konta bankowego:

Transakcja realizowana jest we współpracy z systemem DotPay. Ta forma płatności dostępna jest jedynie w momencie składania zamówienia na naszej stronie. Realizacja potwierdzonego zamówienia rozpocznie się po zatwierdzeniu transakcji przez DotPay.



Płatność za pobraniem:

Pieniądze za zamówienie należy przekazać kurierowi w momencie dostawy przesyłki. Kurier nie pobiera kwoty większej niż 5000 zł brutto. W przypadku takiego zamówienia można resztę kwoty przelać na podany powyżej numer konta lub poczekać na kontakt operatora w celu ustalenia dogodnego sposobu płatności. Realizacja zamówienia rozpocznie się po jego potwierdzeniu przez ParacordPolska.pl.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.99 / 5.00 418 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
OK, polecam innym.
2024-06-20
Super Linka
pixel