Brelok 5 metrów – survivalowy, taktyczny produkt o splocie 'Royal Cobra' z metalową szeklą Nite Ize S-BINER
- Ręcznie wykonany brelok survivalowy z linki Paracord 550 (wytrzymałość do 250 kg, nylon). Długość linki po rozpleceniu: ok. 5,5-6 m. Szekla Nite Ize S-BINER. Nie nasiąka wodą, szybko schnie. Idealny jako brelok do kluczy, plecaka, noża czy latarki.
Oryginalny brelok survivalowy typ "Royal Cobra" o potrójnym splocie, wykonany ręcznie z linki spadochronowej Paracord 550.
Survival dość często ma dwa oblicza. Każdy kto aktywnie zajmuje się survivalem wracając do domu do "normalnego" życia chce nadal identyfikować się ze swoimi zainteresowaniami. Może to zrobić między innymi poprzez dodatki do ubioru. Jedną z takich rzeczy, która na codzień idealnie może się komponować z ubiorem i podkreślać nasze zainteresowania, a dodatkowo zostać wykorzystana w sytuacji survivalowej, to Bransoleta z Paracordu 550.
- Oryginalny ręcznie wykonany brelok z linki Paracord 550.
- Paracord - oryginalna linka spadochronowa, testowana na obciążenie statyczne 250kg (materiał to 100% nylon, rdzeń stanowi 7 linek).
- Paracord nie zmienia właściwości pod wpływem wody, szybko schnie, nie rozciąga się, nie mięknie.
- Rozpleciony brelok składa się z jednego odcinka o linki długości około 5,5-6 m.
- Długość breloka "Royal Cobra":około 13 cm.
- Szerokość breloka: około 4 cm.
- Wpleciona szekla: Nite Ize S-BINER
- Można go używać jako: przywieszki, przedłużki do dużych suwaków, zamków błyskawicznych w plecakach, breloczek do kluczy, noża, latarki itp.
Linka Spadochronowa typ Paracord 550 wykorzystana do produkcji breloków "Royal Cobra" oferuje prawie nieskończoną ilość zastosowań. Oto kilka z nich:
Naprawa uszkodzonych zapięć, spodni, butów. Troczenie do plecaka lub torby. Używanie jako smyczy na klucze. Oznaczanie jaskrawym paracordem rzeczy, których nie chcemy zgubić. Tworzenie bransoletek survivalowych. Tworzenie pasków do spodni. Używanie jako smyczy dla psa. Rdzeń można wykorzystać jako grubą dratwę do szycia skóry lub innych materiałów. Tworzenie biczy. Wieszanie różnych przedmiotów. Użycie jako improwizowanej stazy zaciskowej. Użycie jako linek do namiotu. Tworzenie schronienia w terenie. Wykorzystanie rdzeni jako nitek do szycia lub żyłek do łowienia ryb. Mocowanie kamuflażu. Mocowanie i zabezpieczanie ładunku przy pojazdach. Tworzenie łuku. Przygotowanie sideł. Stworzenie sieci na ryby. Wykorzystanie do oplotu rękojeści noża. I wiele, wiele innych.